Choď na obsah Choď na menu
 


Denník Silvie Z.- Sobota 3.marca

19. 3. 2012

 

Sobota  3.marca

Dnes mám siestu. Teda, veľkýýý oddych. Škola žiadna a úlohy už vôbec nie. Počkať! Mama ma volá do kuchyne na raňajky.

Takže siesta (oddych) sa nekoná. Práve som umyla riad a ešte ma čaká podlaha. Bléé! Neznášam prach. Idem sa prezliecť a potom makať. Och, niekto mi volá! Idem to zdvihnúť.

Bola to Laura. Príde nám sem pomôcť umyť podlahu. Zlatíčko!!! Hneď ako prišla sem tak vyklopila: „Počula si čo povedala Jana?“  „Nie.“  „Povedala o tebe, že si namyslená hus a každým sa pcháš do zadku!“  „Čože to je ale veľká krava!!!“ nahnevala som sa. Ešte raz ma bude takto urážať a bude mať namiesto očí skákajúce loptičky! Nakoniec sme však odbehli od zdrvujúcej témy a začali robiť oveľa užitočnejšie veci. Kecať o chalanoch. Jej sa páči ôsmak z 8.A a mne sa páči jeden deviatak. Volá sa Rišo ale všetci ho volajú Riley (číta sa Raily). Ako sa to číta som zistila až neskôr. Minule sa mi stal poriadny trapas. Chcela som sa Rišovi zapáčiť a tak som ho vyzvala aby si ku mne sadol na obede. Problém bol v tom, že som naňho zakričala: „Riley!“ teda tak ako sa to píše. Všetci sa mi smiali pretože to vyznelo poriadne blbo. Veľmi som sa hanbila a už som sa k nemu nepriblížila. Vyrozprávala som to Laure a ona smiala ako pojašená až sa chytala za brucho. Haha! Veľmi vtipné!      

 

Diskusia:

Ako sa vám páčil tento zápisok? Ohodnoť...

Poriadny trapas! Mali ste už aj vy nejakí podobní trapas???

                

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)))

(Vikilinda, 21. 3. 2012 15:20)

aJ podľa mňa je to trochu urýchlené,v jednej vete ti chýbala čiarka, ale inak sa mi to páči :)

tak to bolo vazne dobre

(Faint, 20. 3. 2012 20:03)

Zacina sa mi to pacit. Ak ti mozem poradit tak by bolo dobre aby si tie odseky odelivalovala casom. Chapes ako v dennikoch ze napr. 12:30 ;;8;8;;

Je to celkom dobré.

(*Daillys*/*Luky*, 20. 3. 2012 16:18)

Prvé dva odseky sú také trochu no ako to napísať...úrýchlené alebo ja neviem..
DISKUSIA:
No celkom fajn :)
No tak skomolenie mena ešte nie ale mala som už neaký ten trapas :)